Gdzie szukać dobrego lekarza w Londynie, gdy zachoruje dziecko?

Małe dzieci mają słabo wykształcony układ odpornościowy, a przez to znacznie częściej niż dorośli zapadają na różnorodne infekcje. Do tego dochodzą choroby charakterystyczne dla wieku dziecięcego, czyli m.in. trzydniówka, ospa wietrzna i różyczka. W sytuacji, gdy objawy choroby niepokoją rodziców, konieczna jest wizyta u lekarza. Gdzie szukać dobrego specjalisty dziecięcego podczas pobytu w Londynie?

Leczenie dzieci w Wielkiej Brytanii – co warto wiedzieć?

System publicznej opieki zdrowotnej w Wielkiej Brytanii działa sprawnie, ale inaczej niż w Polsce, o czym przekonują się zwłaszcza kobiety ciężarne i rodzice małych dzieci. Szczególnie, jeśli jedno z dzieci rodziło się w Polsce i początkowo zostało zapisane do rodzimej przychodni.

W Wielkiej Brytanii opiekę nad ciężarnymi sprawują położne. Lekarz ingeruje stosunkowo rzadko, chyba że chodzi o ciążę wysokiego ryzyka, albo istnieją podejrzenia, że płód rozwija się nieprawidłowo. Po porodzie należy zapisać dziecko do lekarza. Jeśli rodzice wybiorą publiczną przychodnię, mogą być zaskoczeni, że opiekę nad małymi dziećmi nierzadko sprawują lekarze rodzinni, a nie pediatrzy. Tymczasem najlepszym rozwiązaniem byłby polski pediatra w UK.

Jeśli osoby polskiej narodowości chcą być leczone podobnie jak w Polsce, powinny zapoznać się z ofertą polskiej przychodni w UK. Swego czasu do Wielkiej Brytanii wyjechało wielu polskich lekarzy i dziś wielu z nich prowadzi własne gabinety. Nierzadko zdarza się tak, że kilku, a nawet kilkunastu specjalistów świadczy pomoc lekarską w tej samej polskiej przychodni. Polska przychodnia w Londynie jest placówką nastawioną na zapewnienie pacjentom dostępu do profesjonalnych usług medycznych.

Choroba dziecka a pediatra w Londynie

Niektóre dzieci borykają się z chorobami przewlekłymi, np. problemami kardiologicznymi, albo związanymi z układem oddechowym, alergiami itd. Ci mali pacjenci są jednak pod stałą opieką lekarską i regularnie pojawiają się na kontrolach u specjalistów. Wbrew pozorom większy problem ze znalezieniem dobrego lekarza mają ci rodzice, których dzieci rzadko chorują. Jeśli zachorowanie zdarza się nagle, wielu z nich wpada w panikę. Gdzie szukać lekarza w takiej sytuacji? Który pediatra w UK będzie najlepszy?

Jeśli chodzi o pacjentów polskiej narodowości, najlepszym wyborem będzie polski lekarz w UK. Aby znaleźć dobrego specjalistę, wystarczy odwiedzić polską przychodnię w Londynie.

Polska przychodnia w Londynie – jak to działa?

Polska przychodnia medyczna w UK to klinika prywatna, ale oferująca szereg usług medycznych w bardzo atrakcyjnych cenach. Klinika czynna jest przez wiele godzin w ciągu doby, również wieczorami oraz w weekendy, dzięki czemu dostęp do lekarzy jest znacznie ułatwiony. Klinika zrzesza specjalistów wielu dziedzin medycznych, dlatego jeśli dany przypadek wymaga przeprowadzenia konsultacji z innym specjalistą, wszystko może odbyć się w jednym budynku. Poza tym polska przychodnia w Londynie dysponuje nowoczesnym sprzętem i świetnie wyposażonym laboratorium, dlatego chore dziecko bardzo szybko poddawane jest szczegółowej diagnostyce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *