eleganckie zaproszenie na ślub

Jakie zaproszenia ślubne wybrać?

Własny ślub to szczególna okazja, która zasługuje na szczególną oprawę. Każdy szczegół musi być dopracowany zgodnie z naszymi planami i potrzebami. Ważnym elementem przy planowaniu ślubu są zwłaszcza zaproszenia – to nimi oznajmimy naszym gościom o zbliżającej się uroczystości – ich wybór nie może więc być przypadkowy.

W sieci można natknąć się na setki wzorów, kolorów i propozycji – wybór nie będzie na pewno łatwy, pamiętajmy by były one zgodne z naszym gustem. Pomysły i inspiracje w sieci są najróżniejsze i najbardziej szalone! Tutaj wiele zależy od naszych indywidualnych potrzeb i preferencji, ale liczy się to co znajduje się wewnątrz – nie zapomnijmy o podaniu wszystkich niezbędnych informacji o uroczystości – ceremonii ślubnej i weselu. Warto zawrzeć jakiś krótki wierszyk dotyczący naszych preferencji w zakresie prezentów – czy nie wolimy butelki wina zamiast kwiatów, a może dobrym wyborem będzie książka? Ładnie na zaproszeniach wygląda również cytat bliskiej nam osoby czy osobistego autorytetu.

Kiedy wygląd zaproszenia mamy już przygotowany, niezbędne jest jego wręczenie w odpowiedni sposób – wykluczone są zaproszenia telefoniczne czy smsowe, najlepszym wyjściem jest wręczenie ich osobiście. Nie zapomnijmy także o informacji dotyczącej potwierdzenia obecności – to bardzo ważne dla obsługi wesela, która będzie wiedziała ile miejsc przygotować. Kiedy mamy już zaproszenia i dostarczyliśmy je wszystkim gościom, pozostaje tylko czekać na ten piękny i najważniejszy dzień!