Modne bransoletki

Modne bransoletki w 2021

Okres wiosenno-letni to doskonała okazja do eksponowania biżuterii, która już nie musi skrywać się pod kilkoma warstwami odzieży. Wiosną znikają szaliki i kurtki zapinane pod szyję, a nieco później znikają również bluzy, marynarki i sweterki. Odkryte dekolty i nadgarstki zachęcają do noszenia biżuterii i sięgania po modne bransoletki i wisiorki.

Skąd czerpać wiedzę o trendach na nadchodzący sezon?

W dobie Internetu możliwe jest szybkie dotarcie do informacji na właściwie każdy temat, zwłaszcza jeśli chodzi o tzw. lifestyle. Do tej kategorii można zaliczyć tematy dotyczące mody i urody, a więc również właściwego doboru biżuterii i trendów obowiązujących w danym sezonie. O tym, co jest i będzie modne wiosną i latem, możemy poczytać na rozmaitych blogach branżowych, a także w czasopismach poświęconych tematyce modowej. Oprócz tarto warto obejrzeć nagrania z pokazów mody i sprawdzić, jaką biżuterią uzupełniono stylizacje modelek. Wskazany jest również przegląd nowości w dużych salonach jubilerskich, jak również mniejszych sklepikach z ręcznie robioną biżuterią.

Modne bransoletki 2021

Sezon wiosna-lato 2021 rozpoczął się jakiś czas temu, ale dopiero teraz aura zrobiła się na tyle przyjemna, by można było właściwie wyeksponować modne bransoletki. Modne, czyli jakie?

W bieżącym sezonie na szczególną uwagę zasługuje duża, wyrazista biżuteria. Modne są masywne naszyjniki, duże kolczyki i okazałe bransoletki. Jeśli chodzi o te ostatnie, dużą popularnością cieszą się szerokie, sztywne bransolety z metali szlachetnych, ale również grube bransolety ze skóry. Modne są wszelkiego rodzaju łańcuchy, które nosi się zarówno na szyi, jak i na nadgarstkach. Łańcuchy zastępują również paski do torebek, a nawet paski do spodni.

Biżuteria w 2021 roku ma być wyrazista, kolorowa. Dlatego mile widziane są wielobarwne bransoletki koralikowe, rozmaite plecionki, bransolety z chwostami i zawieszkami wykonanymi z kolorowych kamieni i tworzyw sztucznych. Tak szerokie bogactwo kolorystyczne szczególnie dobrze wygląda w zestawieniu z prostymi koszulkami i topami, klasycznymi jeansami i prostymi spódnicami.

Zestawy bransoletek na lato

Omawiając temat modne bransoletki w sezonie wiosna-lato 2021, nie sposób pominąć zestawów bransoletek łańcuszkowych. Z jednej strony są to zestawy subtelne i delikatne, bo składające się z cieniutkich łańcuszków ze złota lub srebra, z drugiej zaś, dzięki metodom łączenia łańcuszków oraz ich liczbie, nie sposób przejść obok takiej biżuterii obojętnie. Zestawy te przeznaczone są do jednoczesnego noszenia na nadgarstku, dłoni i palcach. W sklepach z biżuterią spotykamy również zastawy nadające się do noszenia na przedramionach.

Wśród modnych zestawów na lato znajdują się również bransoletki sznurkowe/rzemykowe, zdobione okrągłymi zawieszkami przypominającymi medaliony. Tego typu zawieszki to jeden z najmodniejszych trendów sezonu, aktualny również w odniesieniu do naszyjników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *