Koszulki z nadrukiem

Odzież reklamowa – koszulki z nadrukiem

Odzieżą reklamową nazywamy takie elementy garderoby, które zawierają logo firmy lub głoszone przez nią motto, a przez to przyczyniają się do promowania marki i jej produktów. Odzież reklamowa służy też promocji nadchodzących wydarzeń, miejscowości turystycznych lub wykorzystywana jest w kampaniach społecznych. Najpopularniejszym produktem zaliczanym do kategorii odzieży reklamowej są koszulki z nadrukiem.

Najczęściej zamawiana odzież reklamowa z nadrukiem

Odzieżą reklamową może być każdy element garderoby, ale w praktyce znaki firmowe umieszcza się przede wszystkim na ubraniach noszonych powyżej pasa. Do najczęściej zamawianych przez firmy produktów należy zaliczyć klasyczne koszulki z nadrukiem, koszulki polo, polary, kurtki typu softshell i puchowe bezrękawniki. Odzieżą reklamową są również czapki z daszkiem.

Nieco rzadziej zamawiane są koszule i spodnie robocze typu ogrodniczki – tutaj wiele zależy od branży, w jakiej funkcjonuje firma. Odzież reklamowa to przecież nie tylko gadżety dla klientów czy kontrahentów. Bardzo często są to elementy obowiązkowego stroju pracownika, który ma być żywą wizytówką firmy. Przykładowo koszule z logo firmy noszone są przez pracowników niektórych instytucji finansowych, firm ubezpieczeniowych czy salonów obsługi klienta. Natomiast koszulki polo i spodnie robocze przez osoby pracujące na liniach produkcyjnych i w magazynach. Z kolei po puchowe kamizelki i kurtki z nadrukiem sięgają m.in. przedstawiciele handlowi, którzy wykonują pracę w terenie niezależnie od panujących warunków atmosferycznych.

Wysokiej jakości koszulki z nadrukiem

O jakości koszulki firmowej decyduje zarówno sposób wykonania nadruku, jak i jakość samej tkaniny oraz prowadzonych szwów. Drukarnia, która oferuje wydruk koszulek firmowych, może to robić na posiadanych przez siebie t-shirtach w różnych kolorach, jak i na koszulkach dostarczonych przez zamawiającego.

Koszulki z nadrukiem to zazwyczaj produkty bawełniane, bardzo proste w formie. Zamawiane są w różnych kolorach, ale największą popularnością cieszą się t-shirty białe i czarne. Neutralne kolory sprawiają, że logo firmy rzuca się w oczy i stanowi element wyróżniający koszulkę na tle innych podobnych produktów.

Nadruki odzieżowe na zamówienie

Koszulki z nadrukiem mogą być produkowane na podstawie projektów dostarczonych przez klienta, ale niektóre drukarnie oferują usługę, która obejmuje przygotowanie projektu przez profesjonalnego grafika. Projektowanie i wykonywanie nadruków na odzieży reklamowej to w tej chwili usługa ciesząca się dużą popularnością. Firmy zwracają uwagę na wygląd swoich pracowników, ponadto chcą wyróżnić się na rynku i zwiększyć rozpoznawalność. Wiele z nich chce mieć w sowich zasobach gadżety reklamowe, z których naprawdę ucieszą się klienci, a zatem nie mogą to być niskiej jakości koszulki, które nadadzą się tylko do sprzątania, a odzież wyróżniająca się niebanalnym designem. Wysokiej jakości koszulki z nadrukiem służą kształtowaniu pozytywnego wizerunku firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *