naszyjniki

Oficjalny sklep Coeur de Lion w Polsce

Rodzime marki biżuteryjne rozwijają się bardzo prężnie, ale nie są w stanie zaspokoić wszystkich potrzeb osób noszących biżuterię. To, czego nie możemy znaleźć w Polsce, kupujemy za granicą. Szczególnie dużą popularnością cieszy się włoska biżuteria, która zachwyca mnogością form i wysoką jakością wykonania, a także niemiecka biżuteria Coeur de Lion. Co ciekawe, żeby kupić taką biżuterię, wcale nie trzeba wyjeżdżać z kraju. Produkty włoskich marek dostępne są w Polsce, działa tu również oficjalny sklep Coeur de Lion.

Coeur de Lion – biżuteria wykonywana ręcznie

Przyzwyczailiśmy się już, że nowoczesne maszyny i urządzenia usprawniają procesy produkcyjne zachodzące w firmach. Dzięki nim firmy produkują więcej, szybciej, dokładniej i niższym kosztem. Na rynek trafiają tysiące identycznych przedmiotów przeznaczonych dla masowego odbiorcy. Właściwie nie ma w tym nic złego, ale w przypadku branż związanych z rękodzielnictwem, czasem chciałoby się powrócić do tego, co pierwotne. Z tego powodu znacząco wzrasta zainteresowanie biżuterią wytwarzaną ręcznie.

We wspomniany trend świetnie wpisuje się biżuteria Coeur de Lion. Są to produkty wykonywane ręcznie przy użyciu naturalnych kamieni i innych materiałów wysokiej jakości. Coeur de Lion to marka uznawana za prestiżową, oferująca wyroby jubilerskie najwyższej próby, powstałe z zachowaniem najwyższej precyzji i dbałości o detale.

Oficjalny sklep Coeur de Lion

Biżuteria niemieckiej marki zdobyła uznanie w całej Europie.  Szybko stała się dostępna w różnych zakątkach świata, w tym również i w Polsce. Oficjalny sklep Coeur de Lion oferuje zarówno sprzedaż stacjonarną, jak i internetową, dzięki czemu z oferty mogą skorzystać nawet te osoby, które nie mają salonu jubilerskiego w swoim mieście.

Wybór biżuterii Coeur de Lion jest bardzo szeroki. W wyjątkowej kolekcji znajdują się efektowne kolczyki, ozdobne naszyjniki i kolorowe bransolety. Sklep oferuje zarówno biżuterię odpowiednią na co dzień, jak i nieco bardziej strojną i okazałą, która stanowi doskonałe uzupełnienie stroju wieczorowego. To prawda, że Coeur de Lion kojarzy się raczej z minimalizmem, ale są produkty, które odważnie wyłamują się z tego stereotypu.

Nowoczesna biżuteria Coeur de Lion

Niemiecka marka powstała w 1987 roku (została założona przez projektantkę Carol Eckrod). Od tamtego czasu minęło już wiele lat, ale Coeur de Lion wciąż uznawana jest za markę nowoczesną, oferującą nietuzinkową biżuterię, znacznie różniącą się od modeli klasycznych. Początkowo biżuteria powstawała wyłącznie z mosiądzu lakierowanego i koralików, z czasem włączono nowe, ciekawe materiały. Dziś biżuteria zachwyca mnogością wzorów i kolorów, co sprawia, że sięgają po nią osoby w różnym wieku. Najbardziej cenią ją oczywiście przebojowe, młode kobiety, ale w bogatej ofercie marki każdy znajdzie coś dla siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *