biżuteria na 18

Pomysły na prezenty osiemnastkowe – biżuteria

Osiemnaste urodziny to doskonała okazja do świętowania. Wiele osób rzeczywiście decyduje się na huczne obchodzenie urodzin, zapraszając na uroczystość przyjaciół, kolegów ze szkoły, a także bliższych lub dalszych krewnych. Niezależnie od rozmachu imprezy, jubilat powinien otrzymać prezenty. Prezent osiemnastkowy może mieć charakter pamiątkowy, może być też śmiesznym upominkiem, na który złożą się znajomi ze szkoły. Część prezentów na osiemnaste urodziny to przedmioty o dużej wartości materialnej, mniej lub bardziej przydatne w dorosłym życiu. Dobrym pomysłem na prezent osiemnastkowy jest również biżuteria.

Spersonalizowany prezent na osiemnastkę

Prezent wręczany z okazji osiemnastych urodzin nie musi być w żaden sposób oznaczony czy podpisany, niemniej spersonalizowane upominki są tego dnia mile widziane. Jednym z takich upominków może być biżuteria. Personalizowanie biżuterii odbywa się na wiele sposobów, m.in. poprzez umieszczenie specjalnego grawerunku albo odpowiedni dobór zawieszek.

Nieśmiertelnik z grawerunkiem

Jeśli chodzi o biżuterię grawerowaną o charakterze pamiątkowym, dobrze sprawdzą się tzw. nieśmiertelniki. Blaszki z grawerunkiem poza imieniem i datą urodzin, mogą zawierać jakąś życiową myśl, albo życzenie szczęścia. Srebrny nieśmiertelnik to prezent, który zawsze, nawet po wielu latach, będzie przypominał o chwili, gdy jubilat osiągnął pełnoletność.

Zawieszki symbolizujące szczęście

Oczywiście grawerunek może znaleźć się także na biżuterii innego rodzaju, np. na tarczy zegarka, albo wewnątrz sztywnej bransoletki. W przypadku bransoletek wręczanych jako prezent na 18 urodziny, najlepiej sprawdzą się jednak dobrane do okazji zawieszki. Zawieszka w kształcie czterolistnej koniczyny, podkowy lub słonia z uniesioną trąbą symbolizuje szczęście, które w dorosłym życiu naprawdę może się przydać. Rozwiązaniem nieco odmiennym od wiszących zawieszek w kształcie określonych symboli są tzw. linki, które wpina się w obręcz bransoletki komponowanej.

Biżuteria na osiemnastkę – bransoletka komponowana

Bransoletka komponowana z wymiennymi elementami to prezent, który zadowoli każdego. Taką bransoletką można obdarować osobę w każdym wieku, niezależnie od jej statusu materialnego czy wykonywanego zawodu. Odpowiednio dobraną bransoletkę mogą nosić zarówno kobiety, jak i mężczyźni, a szczególnie zadowolone z takiego prezentu będą młode osoby.

Bransoletka komponowana składa się z szeregu linków, które można dowolnie mieszać i wymieniać, tworząc własne kompozycję. Z okazji osiemnastki można wręczyć biżuterię składającą się z bazy oraz jednego ozdobnego linku, na którym znajduje się liczba 18. Wraz z upływem lat do bransoletki zostaną dołączone kolejne ozdobne linki, symbolizujące m.in. zdany egzamin na prawo jazdy, pomyślne ukończenie studiów, ślub czy narodziny dziecka. Bransoletka komponowana jest zatem prezentem przywołującym miłe wspomnienia i przydatnym nie tylko w danym momencie, ale i w przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *