Dlaczego warto zamówić panele z montażem?

Już sam wybór posadzki do nowego domu lub mieszkania może przyprawiać o ból głowy. Wzorów paneli, rodzajów usłojenia, kolorystyka, klasy ścieralności czy użyteczności, czy też możliwość wyboru paneli o zwiększonej odporności na wilgoć z jednej strony dają nam duże możliwości wyboru, z drugiej strony mogą ten wybór zdecydowanie utrudniać. Tu jednak mamy możliwość skorzystania z doradztwa, jakie udzielane jest w renomowanych salonach sprzedaży, co znacznie przybliży nas do dokonania idealnego wyboru. Ale jednak pozostaje jeszcze jedna kwestia, z którą możemy sobie już zupełnie nie poradzić – montaż. Wracając jednak do wspomnianych salonów, te mogą przyjść z pomocą oferując komplementarne do sprzedaży usługi, czyli usługę montażu.

Dlaczego warto zamówić panele wraz z profesjonalnym montażem?

Wsparcie w postaci profesjonalnego doradztwa, dzięki któremu idealnie dobierzemy panele do intensywności użytkowania podłogi może okazać się dla nas niezwykle pomocne. Wówczas nabierzemy pewności, że panele będą odpowiednio wytrzymałe i będą nam służyć przez wiele lat. Musimy mieć jednak na uwadze fakt, że wytrzymałość paneli wynika także z profesjonalnego montażu i zachowania wszelkich zasad i praktyk, które decydują o jakości kładzenia podłóg. Wprawdzie wielu z nas czuje się na siłach i będzie umiała położyć odpowiednio podłogę w postaci paneli podłogowych, to jednak można założyć, że w zdecydowanej przewadze nie podejmiemy się takiego wyzwania. Wówczas warto zdecydować się na świadczony przez wiele salonów profesjonalny montaż.

Co zyskujemy z kupnem paneli razem z zamówioną usługą montażu?

Zacząć można od tego, że zyskujemy spokój i pewność, że panele będą zamontowane zgodnie ze sztuką kładzenia paneli. Zachowane zostaną odpowiedniej szerokości szczeliny przy ścianach (tzw. dylatacje), które nie pozwolą „wybrzuszać” się położonej już podłodze. Nie zapominajmy o tym, że panele są wykonane z materiałów drewnopochodnych, zatem pracują podobnie jak drewno. Będą więc zwiększać lub zmniejszać swoją powierzchnię w zależności od temperatury. Będziemy też mieli pewność, że panele będą odpowiednio przycięte, pod nie trafi poprawnie rozłożony podkład, etc.

Zyskujemy więc pewność, że panele podłogowe zostaną poprawnie położone, co więcej będziemy mieli też prawo do reklamowania samego montażu, jeśli okazałoby się jednak, że coś dzieje się z podłogą.

Dostępność usług montażu jest dzisiaj niezwykle szeroka. Możemy zamówić w jednym miejscu podłogi z montażem w Krakowie, Warszawie, Poznaniu, ale też w Legionowie, Ełku czy Pułtusku. Warto też wziąć pod uwagę fakt, że decydując się na podłogę w profesjonalnym salonie mamy możliwość zamówienia dostawy i umówienia się właśnie na usługę montażu w wygodnym dla nas terminie. W jednym miejscu uda się zorganizować wszystko wygodnie i szybko, co więcej nie musimy ograniczać się jedynie na samej podłodze. W sklepie są też dostępne wysokiej jakości drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, będą oczywiście także do wyboru wszelkie niezbędne do montażu akcesoria, takie jak listwy, podkłady, progi, etc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *